kenworth t680 Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers | kenworth Sleepers | kenworth t680 Sleepers
2021 KENWORTH T680 Sleeper $49,900
For Sale: 2021 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2021 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #5815 |
|---|---|
| Mileage | 548,455 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $49,900
For Sale: 2021 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2021 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #6025 |
|---|---|
| Mileage | 528,524 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 Sleeper $67,900
For Sale: 2023 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
FACTORY WARRANTY UP TO 600K MILES!!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2023 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and l...
| Stock # | #7566 |
|---|---|
| Mileage | 428,343 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #81 |
|---|---|
| Mileage | 663,679 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 10 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #82 |
|---|---|
| Mileage | 626,163 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $39,900
Comal County Truck Sales is conveniently located right off Interstate 35 in New Braunfels, Texas, about halfway between San Antonio and Austin. We service the entire United States, Mexico, Puerto Rico, and Central America areas. Nationwide shipping i...
| Stock # | #436848 |
|---|---|
| Mileage | 345,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Paccar 12 SPEED AUTO 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 205" |
| Suspension | Air |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $48,900
For Sale: 2022 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2022 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #2183 |
|---|---|
| Mileage | 517,535 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Paccar MX-13 (450hp) |
| Eng Size | 450 |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T680 Sleeper $44,900
2020 Kenworth T680 – Cummins X15 – 12-Speed Automatic – 669k Miles
Powered by the industry-trusted Cummins X15, you’ll get the horsepower, torque, and fuel efficiency needed to handle demanding routes and heavy loads. Paired with a smooth ...
| Stock # | #5438 |
|---|---|
| Mileage | 669,092 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $32,900
3 Available! 2019 Kenworth T680 | Thermo King APU | Automatic | MX-13 455HP | Extremely Clean | 3 Available For sale: Extremely clean 2019 Kenworth T680 with a 48” mid-roof coffin sleeper, powered by a PACCAR MX-13 455 HP engine and automatic trans...
| Stock # | #310561 |
|---|---|
| Mileage | 587,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar AUTOMATIC 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 339" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #74 |
|---|---|
| Mileage | 581,313 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1185 |
|---|---|
| Mileage | 598,514 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #72 |
|---|---|
| Mileage | 549,475 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $42,950
| Stock # | #2608-5946C |
|---|---|
| Mileage | 679,385 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $37,900
2019 Kenworth T680 for Sale – Cummins X15 – Automatic – Double Bunk Sleeper
2 Units Available | Fleet Maintained | Ready to Work
For sale: 2019 Kenworth T680 semi trucks equipped with the highly desirable Cummins X15 engine and Eaton auto...
| Stock # | #249128 |
|---|---|
| Mileage | 573,000 |
| Cab Style | Condo |
| Engine | Cummins X15 |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 10 SPEED AUTO 10 Spd Auto |
| Wheelbase | 224" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2020 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1165 |
|---|---|
| Mileage | 505,237 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #65 |
|---|---|
| Mileage | 552,834 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $43,000
| Stock # | #2564-5888 |
|---|---|
| Mileage | 500,600 |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
2022 Kenworth T680 Sleeper $52,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722759 |
|---|---|
| Mileage | 356,502 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Paccar p 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |
2022 Kenworth T680 Sleeper $53,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722762 |
|---|---|
| Mileage | 335,829 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Paccar PO-16F112C12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |
2022 Kenworth T680 Sleeper $59,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722767 |
|---|---|
| Mileage | 279,401 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar PO-16F112C12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |



















