kenworth Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers | kenworth Sleepers
2020 KENWORTH T680 Sleeper $37,900
2020 Kenworth T680 – Cummins X15 – 12-Speed Automatic – 669k Miles
Powered by the industry-trusted Cummins X15, you’ll get the horsepower, torque, and fuel efficiency needed to handle demanding routes and heavy loads. Paired with a smooth ...
| Stock # | #5438 |
|---|---|
| Mileage | 669,092 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2023 Kenworth T680 Sleeper $69,858
FACTORY WARRANTY INCLUDED
1 Owner & Fleet Maintained This truck comes with the remainder of the 4 year/600k mile factory warranty & its complete lifetime service record showing all scheduled maintenance completed on time or early...
| Stock # | #930002 |
|---|---|
| Mileage | 469,931 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton EEO16F112C 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 216" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2020 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1240 |
|---|---|
| Mileage | 555,420 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar 1600 (455hp) |
| Trans | Paccar P017F1112C 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2017 KENWORTH T680 Sleeper $29,950
2017 Kenworth T680, MX13 450hp, Automatic 12spd trans, Jake Brake, A/C, Heat, Power windows, Power Locks, Interaxle lock, Air Ride suspension, Air Slide 5th wheel, 228" wheel base, 2.64 Ratio, 17200lb Dry Weight, ThermoKing APU, Remaing aftermarket w...
| Stock # | #2874 |
|---|---|
| Mileage | 765,000 |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 228" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #79 |
|---|---|
| Mileage | 504,605 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 450 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $32,900
3 Available! 2019 Kenworth T680 | Thermo King APU | Automatic | MX-13 455HP | Extremely Clean | 3 Available For sale: Extremely clean 2019 Kenworth T680 with a 48” mid-roof coffin sleeper, powered by a PACCAR MX-13 455 HP engine and automatic trans...
| Stock # | #310561 |
|---|---|
| Mileage | 587,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar AUTOMATIC 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 339" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $35,900
469K MILES! 3 Available! 2019 Kenworth T680 | Thermo King APU | Automatic | MX-13 455HP | Extremely Clean | 3 Available For sale: Extremely clean 2019 Kenworth T680 with a 48” mid-roof coffin sleeper, powered by a PACCAR MX-13 455 HP engine and aut...
| Stock # | #310569 |
|---|---|
| Mileage | 469,000 |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar 12 SPEED AUTO 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 228" |
| Suspension | Air |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #78 |
|---|---|
| Mileage | 396,783 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Axle Type | Tandem 42000 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2023 Kenworth T680 Sleeper $74,614
FACTORY WARRANTY INCLUDED
1 Owner & Fleet Maintained This truck comes with the remainder of the 4 year/600k mile factory warranty & its complete lifetime service record showing all scheduled maintenance completed on time or early...
| Stock # | #930000 |
|---|---|
| Mileage | 430,296 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton EEO16F112C 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 216" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #74 |
|---|---|
| Mileage | 581,313 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $34,900
2019 Kenworth T680 | Thermo King APU | Automatic | MX-13 455HP | Extremely Clean | 2 Available
For sale: Extremely clean 2019 Kenworth T680 with a 48” mid-roof coffin sleeper, powered by a PACCAR MX-13 455 HP engine and automatic transmission. T...
| Stock # | #310568 |
|---|---|
| Mileage | 530,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Eaton-Fuller AUTOMATIC 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 228" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1181 |
|---|---|
| Mileage | 525,952 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar 1600 (455hp) |
| Trans | Paccar P016F112C 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1185 |
|---|---|
| Mileage | 598,514 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #72 |
|---|---|
| Mileage | 549,475 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2021 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #73 |
|---|---|
| Mileage | 532,119 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $42,950
| Stock # | #2608-5946C |
|---|---|
| Mileage | 679,385 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1172 |
|---|---|
| Mileage | 553,035 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $37,900
2019 Kenworth T680 for Sale – Cummins X15 – Automatic – Double Bunk Sleeper
2 Units Available | Fleet Maintained | Ready to Work
For sale: 2019 Kenworth T680 semi trucks equipped with the highly desirable Cummins X15 engine and Eaton auto...
| Stock # | #249128 |
|---|---|
| Mileage | 573,000 |
| Cab Style | Condo |
| Engine | Cummins X15 |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 10 SPEED AUTO 10 Spd Auto |
| Wheelbase | 224" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1170 |
|---|---|
| Mileage | 452,414 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #2334 |
|---|---|
| Mileage | 759,528 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Allison 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride |
















