freightliner m2106 Reefer Trucks For Sale
All Trucks | Reefer Trucks | freightliner Reefer Trucks | freightliner m2106 Reefer Trucks
2018 Freightliner M2106 Reefer Truck $29,990
2018 Freightliner M2106 Tandem Axle reefer truck, Cummins engine, 300 horsepower, Allison 3000 automatic transmission, 5.29 axle ratio, airliner suspension, with a huge liftgate. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. P...
| Stock # | #483545 |
|---|---|
| Mileage | 289,670 |
| Engine | Cummins (240hp) |
| Trans | Allison 3000 6 Spd |
| Wheelbase | 270" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Spring |
2019 Freightliner M2106 Reefer Truck $20,990
2018 Freightliner M2106 NON CDL reefer truck, 22' size body, 300 horsepower, Cummins engine, Allison transmission, automatic, ThermoKing reefer unit, with a big Maxon liftgate. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Pur...
| Stock # | #398753 |
|---|---|
| Mileage | 389,363 |
| Trans | Allison 3000 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 236" |
| Axle Type | Single |
| Suspension | Spring |
2020 Freightliner M2106 Reefer Truck $31,990
2020 Freightliner M2 reefer truck, 7.7L Detroit engine, automatic transmission, 26' length, big Thermoking unit, with a big liftgate in the back. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking ...
| Stock # | #402124 |
|---|---|
| Mileage | 285,139 |
| Engine | Detroit DD8 (260hp) |
| Eng Size | 7.7l |
| Trans | Allison 2500 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 270" |
| Axle Type | Single |
2018 Freightliner M2106 Reefer Truck $28,990
2018 Freightliner M2106 reefer truck, 26' size body, Cummins engine, 240 horsepower, Allison transmission automatic, with a big Maxon liftgate. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking fo...
| Stock # | #483544 |
|---|---|
| Mileage | 295,616 |
| Engine | Cummins ISB (240hp) |
| Trans | Allison 2500 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 270" |
| Axle Type | Single |





