Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1269 |
|---|---|
| Mileage | 505,712 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $30,900
2020 International LT625 – Cummins X15 / 10-Speed Auto
Well-maintained 2020 International LT625 powered by the dependable Cummins X15 engine paired with a smooth-shifting 10-speed automatic transmission. This fleet-ready highway tractor has 703,...
| Stock # | #5997 |
|---|---|
| Mileage | 703,107 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton 10 Spd Automated |
| Wheelbase | 234" |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
For Sale: 2020 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2020 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #7951 |
|---|---|
| Mileage | 656,591 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 FREIGHTLINER CASCADIA 126 Sleeper Call For Price
Check out this 2022 Freightliner Cascadia 126, a late-model truck built for efficiency, reliability, and driver comfort. Powered by the dependable Detroit DD15 engine and paired with the smooth, fuel-efficient DT12 automatic transmission, this truck ...
| Stock # | #8507 |
|---|---|
| Mileage | 600,263 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 FREIGHTLINER Cascadia Sleeper $72,900
| Stock # | #226156P |
|---|---|
| Mileage | 471,868 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd |
2019 FREIGHTLINER CASCADIA GLIDER Sleeper $47,999
| Stock # | #55 |
|---|---|
| Mileage | 957,145 |
| Engine | Detroit SERIES 60 12.7 (430hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 13SPD 13 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 PETERBILT 579 Sleeper Call For Price
| Stock # | #87 |
|---|---|
| Mileage | 638,527 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2016 FREIGHTLINER SD122 CORONADO Sleeper $29,900
2016 Freightliner 122SD Coronado sleeper truck for sale with a 70” mid roof sleeper, Detroit DD15 455 horsepower engine, and 9 speed manual transmission that can be converted to a 13 speed upon request. This truck has approximately 1 million miles ...
| Stock # | #GT2641 |
|---|---|
| Mileage | 1,000,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 9 SPEED MANUAL 9 Spd Manual |
| Wheelbase | 244" |
| Axle Type | Tandem 13300 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2021 FREIGHTLINER Cascadia Sleeper $44,900
2021 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 475HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained This 2021 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is built for reliability, efficiency, and long-haul performance. Equipped with the trusted Detroit DD1...
| Stock # | #1328 |
|---|---|
| Mileage | 624,850 |
| Engine | Detroit DD15 (475hp) |
| Trans | Detroit 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 233" |
| Suspension | Air Ride |
2021 FREIGHTLINER Cascadia Sleeper Call For Price
2021 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 475HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained This 2021 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is built for reliability, efficiency, and long-haul performance. Equipped with the trusted Detroit DD1...
| Stock # | #1335 |
|---|---|
| Mileage | 658,870 |
| Engine | Detroit DD15 (475hp) |
| Trans | Detroit 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 233" |
| Suspension | Air Ride |
2019 FREIGHTLINER CASCADIA 125 Sleeper $39,900
Check out this dependable 2019 Freightliner Cascadia 125 Mid Roof, built for efficiency, comfort, and reliable performance on the road. Powered by a proven Detroit engine and paired with an automatic transmission, this truck delivers smooth operation...
| Stock # | #2797 |
|---|---|
| Mileage | 668,050 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Detroit DD13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller ADVANTAGE Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 FREIGHTLINER CASCADIA 126 Sleeper $42,900
For Sale: 2021 Freightliner Cascadia – Fleet Maintained, Highway Ready
This 2021 Freightliner Cascadia 126 is a fuel-efficient, late-model highway truck built for reliability, comfort, and performance. Powered by the trusted 455HP Detroit DD15 a...
| Stock # | #5534 |
|---|---|
| Mileage | 682,689 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 229" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2016 KENWORTH T680 Sleeper $32,900
Cummins ISX / 10 New Tires / 585K Miles — This 2016 Kenworth T680 is a clean, well-equipped sleeper truck ready to go to work. Powered by a reliable Cummins ISX 450 HP engine paired with an Eaton 10 Speed Automatic transmission, this truck has 585K...
| Stock # | #104038 |
|---|---|
| Mileage | 585,000 |
| Cab Style | Condo |
| Engine | Cummins ISX (450hp) |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 10 SPEED AUTO 10 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2017 FREIGHTLINER CASCADIA Sleeper $24,900
699K Miles / $24,900 — This 2017 Freightliner Cascadia sleeper truck is a solid, affordable option for an owner operator or fleet looking for a dependable truck ready to work. Powered by a reliable Detroit DD13 engine paired with a Detroit DT12 12 ...
| Stock # | #JB4160 |
|---|---|
| Mileage | 699,000 |
| Cab Style | Condo |
| Engine | Detroit DD13 (410hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 219" |
| Suspension | Air |
2021 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1264 |
|---|---|
| Mileage | 570,325 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 FREIGHTLINER CASCADIA Sleeper Call For Price
| Stock # | #1266 |
|---|---|
| Mileage | 589,222 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Cummins X15 |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1267 |
|---|---|
| Mileage | 513,671 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13` |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $44,900
2022 Kenworth T680 – Paccar 455 HP – 12 Speed Automatic
Take your fleet to the next level with this sharp and road-ready Kenworth T680 powered by the dependable Paccar 455 HP engine and paired with a smooth 12-speed automatic transmission. Bui...
| Stock # | #2436 |
|---|---|
| Mileage | 421,810 |
| Engine | Paccar mx13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Suspension | Air Ride |
2013 KENWORTH T800 Sleeper $54,900
2013 Kenworth T800 – Cummins ISX 450 HP – 10 Speed Manual
Powerful, dependable, and ready to work — this 2013 Kenworth T800 is built for heavy-duty performance and long-haul reliability. Equipped with the legendary Cummins ISX engine rated a...
| Stock # | #2309 |
|---|---|
| Mileage | 202,118 |
| Engine | Cummins ISX (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 10 Spd Manual |
| Suspension | Air Ride |
2016 KENWORTH T880 Sleeper $44,900
2016 Kenworth T880 – Cummins X15 – 13-Speed Manual
Built for heavy hauling and long days on the road, this 2016 Kenworth T880 is powered by the dependable Cummins X15 engine paired with a 13-speed manual transmission for maximum driver control...
| Stock # | #4099 |
|---|---|
| Mileage | 692,920 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 13 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |


















