Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers
2023 PETERBILT 579 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1258 |
|---|---|
| Mileage | 428,988 |
| Engine | Paccar MX13 |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1259 |
|---|---|
| Mileage | 498,861 |
| Engine | Paccar MX13 |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1262 |
|---|---|
| Mileage | 471,872 |
| Engine | Paccar MX13 |
| Trans | Eaton 13 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 PETERBILT 579 Sleeper $31,900
This 2019 Peterbilt 579 is a proven, reliable truck built for performance and long-haul efficiency. Powered by a PACCAR MX-13 engine and paired with a 12-speed automatic transmission, it delivers smooth, consistent power while maintaining excellent f...
| Stock # | #9693 |
|---|---|
| Mileage | 633,607 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Trans | Paccar 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 38000 R |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia Sleeper $34,990
2020 Freightliner Cascadia Tandem axle sleeper, super clean, Detroit engine, manual Eaton Fuller transmission.
| Stock # | #707089 |
|---|---|
| Mileage | 813,681 |
| Engine | Detroit 14.8L In-Line Detroit |
| Trans | Eaton-Fuller Manual |
| Suspension | Air Ride |
2020 International LT625 Sleeper $39,990
2020 International LT625 tandem axle sleeper, Cummins engine, 500 horsepower, Eaton Fuller transmission and low miles! Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale?...
| Stock # | #TR3606 |
|---|---|
| Mileage | 369,580 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Engine | Cummins X15 (500hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FAO-16810C 10 Spd Manual |
| Wheelbase | 228" |
2022 FREIGHTLINER CASCADIA 126 Sleeper $69,900
Take your operation to the next level with this 2022 Freightliner Cascadia 126, a late-model truck built for maximum efficiency, comfort, and uptime. Powered by the proven Detroit DD15 engine rated at 455 HP and paired with the smooth-shifting DT12 a...
| Stock # | #2506 |
|---|---|
| Mileage | 473,054 |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1260 |
|---|---|
| Mileage | 443,850 |
| Engine | Paccar MX13 |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1261 |
|---|---|
| Mileage | 410,221 |
| Engine | Paccar MX13 |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 FREIGHTLINER CASCADIA 126 Sleeper $55,900
For Sale: 2021 Freightliner Cascadia – Fleet Maintained, Highway Ready
This 2021 Freightliner Cascadia 126 is a fuel-efficient, late-model highway truck built for reliability, comfort, and performance. Powered by the trusted 455HP Detroit DD15 a...
| Stock # | #2336 |
|---|---|
| Mileage | 486,253 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 269" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $54,900
For Sale: 2021 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2021 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #5788 |
|---|---|
| Mileage | 531,722 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 FREIGHTLINER CASCADIA Sleeper Call For Price
| Stock # | #74 |
|---|---|
| Mileage | 782,783 |
| Engine | Detroit SERIES 60 12.7 (500hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 13SPD 13 Spd Manual |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1254 |
|---|---|
| Mileage | 413,890 |
| Engine | Paccar MX13 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 FREIGHTLINER CASCADIA 126 Sleeper $44,900
This 2019 Freightliner Cascadia 126 is a clean, low-mileage unit with only 465K miles and is ready to go straight to work. Powered by a reliable Detroit DD15 455HP engine paired with a smooth Detroit DT12 12-speed automatic transmission, this truck d...
| Stock # | #JY3207 |
|---|---|
| Mileage | 465,000 |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Eng Size | 14.8l |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 218" |
| Axle Type | Tandem 13300 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2021 FREIGHTLINER Cascadia PT126SLP Sleeper $51,900
2021 Freightliner Cascadia 126 – DD15 455HP | 12-Speed Automatic | 269” Wheelbase
This 2021 Freightliner Cascadia 126 is a reliable and efficient highway tractor built for performance and comfort. Powered by a Detroit DD15 engine rated at 455 ...
| Stock # | #2335 |
|---|---|
| Mileage | 529,733 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 269" |
| Axle Type | Tandem 13220 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2019 PETERBILT 579 Sleeper $31,900
2019 Peterbilt 579 – PACCAR MX-13 | 12-Speed Automatic | 634K Miles
This 2019 Peterbilt 579 is a dependable, fleet-ready truck built for efficiency, comfort, and long-haul performance. Powered by the reliable PACCAR MX-13 engine and paired with ...
| Stock # | #1380 |
|---|---|
| Mileage | 634,564 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Paccar MX-13 (450hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2015 INTERNATIONAL Prostar Sleeper $23,900
2015 International ProStar – Cummins ISX | 10-Speed | 947K Miles
This 2015 International ProStar is a proven workhorse, ready to handle the demands of the road. Powered by the dependable Cummins ISX engine and paired with a 10-speed transmission...
| Stock # | #5798 |
|---|---|
| Mileage | 947,964 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins ISX (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 10 Spd Automated |
| Wheelbase | 228" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2024 Kenworth T680 Sleeper $119,594
FACTORY WARRANTY INCLUDED
1 Owner & Fleet Maintained This truck comes with the remainder of the 4 year/600k mile factory warranty & its complete lifetime service record showing all scheduled maintenance completed on time or early...
| Stock # | #941004 |
|---|---|
| Mileage | 301,199 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 14.9 |
| Trans | Eaton EEO16F112C 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 216" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $72,462
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime service record showing all scheduled maintenance completed on time or early!
EQUIPPED WITH:
Detroit DD15 Engine with 425 HP
Detroit DT12 Direct Drive Transmission with 1...
| Stock # | #643411 |
|---|---|
| Mileage | 598,483 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2016 MACK GXU613 Sleeper $41,900
2016 Mack Pinnacle GXU613 Mid-Roof Sleeper – MP8 13-Speed Manual The 2016 Mack Pinnacle GXU613 is a rugged and dependable heavy-duty truck built for long-haul and tough applications. Key Specifications: Year: 2016 Model: Mack Pinnacle GXU613 Engine...
| Stock # | #6774 |
|---|---|
| Mileage | 425,011 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Mack MP8 (505hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 13 Spd Manual |
| Wheelbase | 240" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
















