freightliner p4-cascadia-126 Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers | freightliner Sleepers | freightliner p4-cascadia-126 Sleepers
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $72,895
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime service record showing all scheduled maintenance completed on time or early!
EQUIPPED WITH:
Detroit DD15 Engine with 425 HP
Detroit DT12 Direct Drive Transmission with 1...
| Stock # | #643120 |
|---|---|
| Mileage | 595,390 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $96,042
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643088 |
|---|---|
| Mileage | 430,056 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $110,107
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643084 |
|---|---|
| Mileage | 329,596 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $115,572
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643134 |
|---|---|
| Mileage | 290,559 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $109,987
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643044 |
|---|---|
| Mileage | 330,447 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $104,879
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643002 |
|---|---|
| Mileage | 366,936 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $103,555
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643038 |
|---|---|
| Mileage | 376,393 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $105,449
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643051 |
|---|---|
| Mileage | 362,862 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $103,048
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643114 |
|---|---|
| Mileage | 380,016 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $96,690
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643125 |
|---|---|
| Mileage | 425,431 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $97,786
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643072 |
|---|---|
| Mileage | 417,598 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $111,927
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643094 |
|---|---|
| Mileage | 316,593 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2024 Freightliner P4 CASCADIA 126 Sleeper $98,141
WARRANTY INCLUDED!
This truck comes with the remainder of the 4 Year 600,000 Mile original manufacturer’s warranty which includes coverage on the one box & DPF Filter!!
1 Owner Fleet Maintained and includes complete lifetime ser...
| Stock # | #643140 |
|---|---|
| Mileage | 415,067 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (425hp) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air |














