kenworth Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers | kenworth Sleepers
2019 KENWORTH T680 Sleeper $34,900
3 Available! 2019 Kenworth T680 | Thermo King APU | Automatic | MX-13 455HP | Extremely Clean | 3 Available For sale: Extremely clean 2019 Kenworth T680 with a 48” mid-roof coffin sleeper, powered by a PACCAR MX-13 455 HP engine and automatic trans...
| Stock # | #310569 |
|---|---|
| Mileage | 469,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 SPEED AUTO 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 228" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $54,900
2021 Kenworth T680 – Cummins X15 | 12-Speed Automatic | 515K Miles
The 2021 Kenworth T680 is a premium aerodynamic truck designed for efficiency, performance, and driver comfort. Powered by the reliable Cummins X15 engine and paired with a smoot...
| Stock # | #8322 |
|---|---|
| Mileage | 515,855 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $49,900
For Sale: 2021 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2021 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #5815 |
|---|---|
| Mileage | 548,455 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $49,900
For Sale: 2021 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2021 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #6025 |
|---|---|
| Mileage | 528,524 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 Sleeper $67,900
For Sale: 2023 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
FACTORY WARRANTY UP TO 600K MILES!!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2023 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and l...
| Stock # | #7566 |
|---|---|
| Mileage | 428,343 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH W900 Sleeper $67,900
Turn heads while getting the job done with this 2019 Kenworth W900, a true icon known for its classic long-nose design, driver comfort, and legendary durability. Powered by a dependable Cummins X15 engine and paired with a 13-speed manual transmissio...
| Stock # | #5424 |
|---|---|
| Mileage | 623,323 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton 13 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #81 |
|---|---|
| Mileage | 663,679 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 10 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #82 |
|---|---|
| Mileage | 626,163 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #84 |
|---|---|
| Mileage | 505,592 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $39,900
Comal County Truck Sales is conveniently located right off Interstate 35 in New Braunfels, Texas, about halfway between San Antonio and Austin. We service the entire United States, Mexico, Puerto Rico, and Central America areas. Nationwide shipping i...
| Stock # | #436848 |
|---|---|
| Mileage | 345,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Paccar 12 SPEED AUTO 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 205" |
| Suspension | Air |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $48,900
For Sale: 2022 Kenworth T680 – Ready to Hit the Road!
Looking for a reliable, fuel-efficient, and driver-comfort-focused semi truck? This 2022 Kenworth T680 checks all the boxes. Built for performance and long-haul durability, it’s equipped wi...
| Stock # | #2183 |
|---|---|
| Mileage | 517,535 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Paccar MX-13 (450hp) |
| Eng Size | 450 |
| Trans | Eaton Endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T680 Sleeper $44,900
2020 Kenworth T680 – Cummins X15 – 12-Speed Automatic – 669k Miles
Powered by the industry-trusted Cummins X15, you’ll get the horsepower, torque, and fuel efficiency needed to handle demanding routes and heavy loads. Paired with a smooth ...
| Stock # | #5438 |
|---|---|
| Mileage | 669,092 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper $32,900
3 Available! 2019 Kenworth T680 | Thermo King APU | Automatic | MX-13 455HP | Extremely Clean | 3 Available For sale: Extremely clean 2019 Kenworth T680 with a 48” mid-roof coffin sleeper, powered by a PACCAR MX-13 455 HP engine and automatic trans...
| Stock # | #310561 |
|---|---|
| Mileage | 587,000 |
| Cab Style | Mid Roof |
| Engine | Paccar MX-13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar AUTOMATIC 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 339" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #78 |
|---|---|
| Mileage | 396,783 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Axle Type | Tandem 42000 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #74 |
|---|---|
| Mileage | 581,313 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1181 |
|---|---|
| Mileage | 525,952 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar P016F112C 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1185 |
|---|---|
| Mileage | 598,514 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #72 |
|---|---|
| Mileage | 549,475 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $42,950
| Stock # | #2608-5946C |
|---|---|
| Mileage | 679,385 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1172 |
|---|---|
| Mileage | 553,035 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |


















