Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1197 |
|---|---|
| Mileage | 642,108 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (475hp) |
| Eng Size | 14.9 L |
| Trans | Eaton 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 234" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #72 |
|---|---|
| Mileage | 549,475 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $42,950
| Stock # | #2608-5946C |
|---|---|
| Mileage | 679,385 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner CA125SLP Sleeper $49,990
2020 Freightliner 125 tandem axle sleeper, Detroit engine, 455 horsepower, Manual transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract Mainte...
| Stock # | #707340 |
|---|---|
| Mileage | 401,000 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Eng Size | 14.8l |
| Trans | Eaton-Fuller Manual |
| Wheelbase | 232" |
| Suspension | Airliner |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1172 |
|---|---|
| Mileage | 553,035 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner CA125SLP Sleeper $34,990
2020 Freightliner Cascadia 125, Detroit engine, DD15, 455 Horsepower, Eaton Fuller transmissions, 10 speed manual, 3.08 axle ratio, airliner transmission, 237 wheelbase. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase w...
| Stock # | #706379 |
|---|---|
| Mileage | 700,861 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Eng Size | 14.8l |
| Trans | Eaton-Fuller FRO-16210C 10 Spd Manual |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1170 |
|---|---|
| Mileage | 452,414 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1165 |
|---|---|
| Mileage | 505,237 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2018 PETERBILT 579 Sleeper $25,900
Consignment Sale: 2018 Peterbilt 579 Sleeper, Paccar MX 13 450hp, Automatic Transmission, A/C, Heat, Cruise Control, Power Windows, Power Locks, Interaxle Lock, Air Slide 5th Wheel, Brand New Steer Tires, 2 120g Fuel Tanks, Refrigerator, Microwave, 2...
| Stock # | #1898 |
|---|---|
| Mileage | 664,000 |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Auto |
| Wheelbase | 228" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #65 |
|---|---|
| Mileage | 552,834 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $43,000
| Stock # | #2564-5888 |
|---|---|
| Mileage | 500,600 |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
2005 PETERBILT 387 Sleeper $29,999
New Injectors, New Fuel Pump, etc
| Stock # | #1236277 |
|---|---|
| Mileage | 752,000 |
| Cab Style | Raised Roof Condo |
| Engine | Cat (668hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 18 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2013 FREIGHTLINER Coronado SD Sleeper $62,500
Consignment Sale: 2013 Freightliner Coronado SD, Detroit 60 Series 12.7L 450hp, Eaton Fuller Manual 18spd Transmission, A/C, Heat, Cruise Control, Jake Brake, PTO/ 2 Line Wetkit, Interaxle Lock, Traction Control Diff, Air Slide 5th Wheel, Air Dump, W...
| Stock # | #1706 |
|---|---|
| Mileage | 214,000 |
| Engine | Detroit 60 series (450hp) |
| Eng Size | 12.7 |
| Trans | Eaton-Fuller 18 Spd Manual |
| Wheelbase | 275" |
| Axle Type | Tandem 14320 F / 46000 R |
2023 Freightliner CA126SLP Sleeper $57,990
2023 Freightliner tandem axle Cascadia 126 Sleeper, Detroit Engine, automatic transmission, double bunk. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contra...
| Stock # | #736796 |
|---|---|
| Mileage | 448,038 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 237" |
| Axle Type | Tandem |
2021 Freightliner CA126SLP Sleeper $48,490
2021 Freightliner Cascadia 126 tandem axle sleeper, Detroit engine, 455 horsepower, automatic transmission, double bunk. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sal...
| Stock # | #719683 |
|---|---|
| Mileage | 574,420 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Eng Size | 14.8l |
| Trans | Detroit DT12 Auto |
| Wheelbase | 237" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air |
2022 Kenworth T680 Sleeper $52,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722759 |
|---|---|
| Mileage | 356,502 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Paccar p 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |
2022 Kenworth T680 Sleeper $53,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722762 |
|---|---|
| Mileage | 335,829 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Paccar PO-16F112C12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #62 |
|---|---|
| Mileage | 569,059 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #64 |
|---|---|
| Mileage | 572,548 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2005 PETERBILT 378 Sleeper $82,750
2005 Peterbilt 378 Tri-Axle Sleeper, CAT C15 550HP, Eaton Fuller 18 Speed 2 speed rears, 20 Gauge Package, Tilt, Tele, Cruise, A/C, Heat, Air Dump, Air Slide 5th Wheel, Full Lockers, Double Framed, 20K Fronts, 20K Lift, 48k Rears, Neway Suspension, ...
| Stock # | #718 |
|---|---|
| Mileage | 508,000 |
| Engine | Cat C15 (550hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 18 Spd Manual |
| Wheelbase | 265" |
| Axle Type | Tri 12000 F / 44000 R |
| Suspension | Neway |

















