international lt-625 Sleepers For Sale
All Trucks | Sleepers | international Sleepers | international lt-625 Sleepers
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $56,576
PEDIGREE POWER PRICING!This Special Price is Available for a Very Limited Time.
This cannot be combined with any other discounts on price, sales or any other offers. Please call us for more details!
YOU PICK! $10,000 DISCOU...
| Stock # | #830181 |
|---|---|
| Mileage | 317,796 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2019 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $37,900
2019 International LT625 – Cummins X15 – 12-Speed Automatic – 464K Miles
Take a look at this dependable International LT625, built for performance, efficiency, and driver comfort. Powered by the proven Cummins X15, this truck delivers the st...
| Stock # | #4448 |
|---|---|
| Mileage | 470,667 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $41,489
YOU PICK! $10,000 DISCOUNT OR DOWN PAYMENT ASSIST!
Sale Ends Soon! You choose: $10,000 discount on this truck or we’ll give you $10,000 in Down Payment Assistance!
It’s up to you!
This cannot be combined with any other dis...
| Stock # | #830121 |
|---|---|
| Mileage | 506,384 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $56,638
YOU PICK! $10,000 DISCOUNT OR DOWN PAYMENT ASSIST!
Sale Ends Soon! You choose: $10,000 discount on this truck or we’ll give you $10,000 in Down Payment Assistance!
It’s up to you!
This cannot be combined with any other dis...
| Stock # | #830056 |
|---|---|
| Mileage | 317,031 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $57,672
YOU PICK! $10,000 DISCOUNT OR DOWN PAYMENT ASSIST!
Sale Ends Soon! You choose: $10,000 discount on this truck or we’ll give you $10,000 in Down Payment Assistance!
It’s up to you!
This cannot be combined with any other dis...
| Stock # | #830194 |
|---|---|
| Mileage | 304,106 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $58,281
YOU PICK! $10,000 DISCOUNT OR DOWN PAYMENT ASSIST!
Sale Ends Soon! You choose: $10,000 discount on this truck or we’ll give you $10,000 in Down Payment Assistance!
It’s up to you!
This cannot be combined with any other dis...
| Stock # | #830083 |
|---|---|
| Mileage | 296,492 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $56,913
YOU PICK! $10,000 DISCOUNT OR DOWN PAYMENT ASSIST!
Sale Ends Soon! You choose: $10,000 discount on this truck or we’ll give you $10,000 in Down Payment Assistance!
It’s up to you!
This cannot be combined with any other disco...
| Stock # | #830252 |
|---|---|
| Mileage | 313,593 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2023 INTERNATIONAL LT 625 Sleeper $56,612
PEDIGREE POWER PRICING!This Special Price is Available for a Very Limited Time.
This cannot be combined with any other discounts on price, sales or any other offers. Please call us for more details!
YOU PICK! $10,000 DISCOU...
| Stock # | #830090 |
|---|---|
| Mileage | 317,356 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | International A26 (400hp) |
| Eng Size | 12.4 |
| Trans | International EE-17F111B 11 Spd Auto |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air |










